Зеленський запропонував очільнику обласної поліції Житомирщини звільнитисяПрезидент Володимир Зеленьский під час наради в Олевській райдержадміністрації 12 серпня доручив звільнити керівників двох райвідділів поліції, а також запропонував начальнику ГУНП Вячеславу Печененку звільнитися. Об этом сообщает vidsboku.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це він сказав після доповіді начальника Нацполіції Сергія Князєва щодо боротьби з незаконним видобутком бурштину, пише видання https://www.zhitomir.info/news_186113.html.


«Хто такий «Пірат» Віктор Олійник? Є якісь кримінальні справи щодо цієї людини? Я не буду зараз називати всі прізвища, я думаю ці люди зараз нас слухають: найкращий варіант , щоб вони збирали свої речі і змінили країну свого життя, це буде для них найм’якший варіант. Керівників райвідділів поліції Олевського і Овруцького району я вас дуже прошу звільнити (звертаючись до Князєва)», — сказав Володимир Зеленський.


«Я вам рекомендую дуже покинути свою посаду. Буду говорити з паном Аваковим та паном Князєвим. Може ви нормальна людина і в схемі не були, але ви не можете зробити нічого з «бурштинними піратами» Житомирської області», — наголосив президент, звернувшись до очільника обласної поліції.


Він також пообіцяв змінити голову обласного управління СБУ в Житомирській області. Крім того, Володимир Зеленський хотів почути звіт прокурора області Любомира Війтовича, але йому повідомили, що прокурор зараз знаходиться у відпустці.


Нагадаємо, сьогодні Володимир Зеленський представив нового очільника Житомирської області.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/zelenskii-zaproponuvav-och-lniku-oblasno-pol-ts-zhitomirshchini-zv-lnitisya”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя