Коли ЗСУ відмовляться від радянських радіостанцій

Радянська радіосистема

До кінця 2019 року у Збройних силах України повністю відмовляться від використання застарілих радіостанцій радянського зразка на бронетанковій техніці. Об этом сообщает gazetadaily.in.ua со ссылкой на СМИ.

Наразі на 30% замінені шасі засобів доставки пошти служб Держзв’язку на нові бойові броньовані машини. Про це повідомили на сайті видання "Gazeta.ua".

Начальник військ зв’язку ЗСУ Володимир Рапко поінформував, що цьогоріч завершилось будівництво стаціонарної системи супутникового зв’язку в Збройних силах.

Володимир Рапко
Володимир Рапко

"До кінця року також буде побудовано польову компоненту системи зв’язку, що в рази підвищить її стійкість. Система зв’язку буде мало залежати від операторів різних форм власності: не буде залежати від Укртелекому, від "Київстару", "ЮМС", "Лайфу", "Інтертелекому". Вона буде залежати лише від нас самих", – заявив начальник Військ зв’язку ЗСУ.

Зараз продовжується переоснащення броньованої бойової техніки на сучасні засоби радіозв’язку. До кінця цього року ніде в Збройних силах України не буде радянських радіостанцій на бронетанковій техніці,
– розповів Володимир Рапко.

Як один із головних успіхів він відзначив стабільну роботу системи зв’язку в районі проведення ООС. За його словами, вона "на порядок вища, ніж це було у 2014-2016 роках".


Джерело статті: “http://24tv.ua/koli_zsu_vidmovlyatsya_vid_radyanskih_radiostantsiy_n1190826”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя